Click here for English version.

Almelek Kitap İndeksi

Almelek Web Arşivi Genel Yayın Politikası

Almelek Web Arşivi Genel Yayın Politikası

Genel

1.     Almelek Arşivi’nin içeriği Alper Almelek tarafından sağlanmaktadır.

2.     Amacımız okumayı ve araştırmayı teşvik etmek, Türkçe’ye ve Türk kültürüne küçük de olsa bir katkı sağlamak ve kültürle/edebiyatla ilgilenen kişilere bir araştırma ve paylaşma platformu sunmaktır.

 

İçerik Sorumluluğu

1.     Almelek Arşivi iyi niyetli bir girişimdir ve ücretsizdir.

2.     Site yönetimi bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek ve sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Buna rağmen sitede gözümüzden kaçan eksik, hatalı bilgiler bulunabileceği gibi arşiv yazılımında tarafımızca önceden farkedilmemiş hatalar olabileceği baştan kabul edilmelidir.

3.     Bu gibi hatalı içeriklerin kullanımından doğabilecek doğrudan ve/veya dolaylı olumsuz sonuçlardan Alper Almelek ve/veya Carbon Interaktif Pazarlama Çözümleri A.Ş. sorumluluk kabul etmez.

4.    Sitede yer alan eksik/hatalı içerikler ya da yazılmsal sorunlar tarafımıza bildirildiği durumda en kısa zamanda düzeltilecektir.

5.    Siteyle ilgili olarak her türlü öneriniz için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz. Yeni bir oluşum olduğundan ve meraklı/araştırmacılara faydalı olma arzusu/heyecanıyla kurulduğundan olumlu/olumsuz yorumlarınızı almak büyük önem taşımaktadır.